Omlazení kyselinou hyaluronovou (Profhilo)

Co je Profhilo
Profhilo je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností kůže. Nejedná se ale o výplň jako takovou zvětšující objem, ani nejde o typickou mezoterapii. Spíše by se dalo popsat jako superskin booster, který zvyšuje hydrataci a spouští produkci vlastního kolagenu a elastinu, tím zlepšuje kvalitu kůže, je to neinvazivní způsob omlazení pleti
Při tomto procesu se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé mírné vrásky. Profhilo má i další z výhod. Díky své struktuře stačí pro omlazení celého obličeje pouhých 10 vpichů (5 na každé straně obličeje), u ostatních injekčních výplní je to daleko více.
Výhody aplikace Profhila
- dlouhodobý účinek až 12 měsíců
- bezpečná metoda hydratace a omlazení
- okamžitý efekt
- zlepšení elasticity kůže
- výživa kožních buněk
- přirozená stimulace tvorby kolagenu
- působí jako antioxidant
- vhodné ošetření pro muže na partie čela, když nechtějí vyplnit vrásky botulotoxinem
- zlepšení kvality pokožky
- dodává pleti přirozený a svěží vzhled
Profhilo je ideální pro všechny, kdo řeší počínající známky stárnutí – pokles, ochabnutí, vrásky. Preventivně je ošetření vhodné již od 25 let.
Jak se chovat po aplikaci botulotoxinu?
Velmi důležité je, abyste si po ošetření cca 4 hodiny nelehali, nepředkláněli se a nedělali prudké pohyby. Mohlo by se stát, že se látka přesune do jiné oblasti a výsledek nebude dle vašich představ.
Místa vpichu neškrábejte a nemasírujte. Cca týden se nedoporučuje chodit na kosmetiku, do solária a na masáže. Make-up můžete opatrně nanést cca do 30 min po ošetření.
Jaké partie lze kyselinou hyaluronovou omladit
- obličej
- čelo
- krk
- hřbety rukou
- dekolt
- vnitřní paže
- oblast kolen
Aplikaci Profhila se doporučuje rozdělit na dvě sezení. Ideální odstup k dosažení optimálního účinku je 1 měsíc. Následně je dobré proceduru pro udržení efektu opakovat po 6-12 měsících.
Ošetření není vhodné
- pro těhotné a kojící ženy
- při alergiích na jakoukoliv látku preparátu
- u osob s nervovými poruchami (např. Myasthenia gravis)